Koučink - Quality point

KOUČINK – ROZVOJ OSOBNOSTI

Lenka Heuerová (koučka BBC, členka ICF)

Svojí soukromou praxí v oblasti koučinku navazuje na dlouholetou kariéru v manažerských a řídích pozicích u tuzemských a zahraničních firem.

Původně ekonomka, v roce 2017 nastoupila doplňkové studium koučovací metodiky Brain-based Coaching (BBC) v akademii Neuroleadership v Praze, kde v říjnu 2018 ukončila odborné kurzy s certifikátem Brain-based Coach Professional. Nyní se věnuje spolupráci s firmami v osobním rozvoji zaměstnanců. Koučuje v českém a německém jazyce. Je členka mezinárodní koučovací federace ICF a podílí se na organizaci mezinárodního týdne koučování v ČR (ICW).

Metodika BBC je založená na poznatcích o fungování mozku. Je velmi efektivní zejména pro koučování
manažerů a lídrů a řešení jejich pracovních témat a dilemat. Velmi dobré výsledky dosahuje u svých klientů v oblastech time-managementu, při hledání vlastních cest k vizím a cílům i v případech kariérních změn a transformací organizačních struktur ve firmách.

Odpovědí na trendy současnosti je také její specializace na tzv.CSR coaching. Ten staví na metodice BBC s cílem podpořit manažery, individuální klienty i týmy v odpovědném přístupu k sobě, okolí a firmě. Pomáhá v osobních i pracovních tématech souvisejících s udržitelným rozvojem. Zaměřuje se na cestu od kvantity ke kvalitě, pochopení otázek souvisejících s odpovědným životem i podnikáním, případně využívá metodu k podpoře CSR manažera v jeho funkci.

K jejím klientům patří zaměstnanci ING, Storious, Člověk v tísni, hotelové týmy např. Rehavital, developerská společnost Daramis, architekti, projektanti a stále přibývají další.

 

 

Luděk Kučera, MBA (akreditovaný profesionální kouč )

Hlavně manažerské dovednosti a rozvoj osobních cílů jsou hlavní Luďkovou předností. Správně nastavený stupeň empatie, pozorovanosti a naslouchání, vytváří mezi koučem a klientem profesionální vztah s dalším potenciálem stanovení cílů a osobního rozvoje. 

Jednotlivé nástroje koučovacích metod jsou v rámci sezení využívány kombinovaně a dle typologie klienta. Každé setkáním má dá osvěžující potenciál a klient získává další sílu a nápady.

 

 

 

 

 

OBJEDNÁVKY:

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@quality-point.cz

Budeme Vás kontaktovat s upřesněním požadavku.

Jednotlivé semináře lze objednat ON-LINE, kliknutím na výše uvedený odkaz nebo na stránkách www.quality-point.cz